Březen 2009

Spřátelujem!!!!Kdo chce spřátelit?

29. března 2009 v 13:22 | Phoebe(Ája) & Piper(Šáruš) |  Spřátelené blogy

Jak už název napovídá....začínáme spřátelovat blogy!

Ale tak jako máte podmínky vy...máme je i my!

PODMÍNKY PRO VÁS!

1.)Blog musí být aspoň v něčem o čarodějkách....je mi jedno jestli o Prue,Phoebe nebo Piper či Paige....nebo všechny 4!

2.)Musíte na můj blog chodit aspoň 2x týdně a vždy zanechat koment

3.)Když budu potřebovat poradit a bude to va vašich silách...poraďte prosím

4.)Když budu mít bleskovku nebo bubless...prosím zůčastněte se

5.)Pokud herečku Shannen Doherty nemáte rádi,tak se ani nezapisujte,protože tento blog je převážně o ní!

5.)a na poslední.....prosím nepřihlašujte se do SB...když jedno z těchto pravidel vám je cizí

A CO SPLNÍM JÁ?

1.)Na váš blog budu chodit minimálně 3x týdně

2.)Budu psát komentíky

3.)Zůčastňovat se soutěží

4.)Když budete potřebovat radu a bude to v mých silách..ráda poradím

5.)Všechny pravidla splním!


Tak co?Líbí se Vám to....pokud ano podepište se pod tento článek,já vám udělám diplom a přidám si vás!!!Nádherný,dojemný video

28. března 2009 v 18:37 | Pruedance |  Různé

Ikdyž nejsem žádný cvok či magor,ale když sem tohle video nalezla na jednom blogu,podívala se na něj do konce...ukápla mi dojetím nejedna slzička!

Zdá se mi strašně dojemnej!

Je o Prue a Phoebe!


Prue jako...

28. března 2009 v 15:19 | Pruedance |  Fotky Shannen

I herec,který hraje může hrát v seriálu herce

Upřesním....v seriálu Čarodějky se člověk může dostat na cestu za démony v dnešní době,minulosti i budoucnosti.

A podle toho je i oblečen ne?

...........sexi kovbojka
...blondína z budoucnosti:D
.....teenager
......slečna pekelná
.......víla?
.....jako fenka huskyho


PS:podle mně měla v tom seriálu hrát spíš fenu dobrmanaNemyslíte že by to k ní sedělo víc?


28.3:Nádherný sen

28. března 2009 v 8:15 | Pruedance
Tak přeji dobrý den!Ach..dnešní ráno mno začalo úplně nádherně!Prvně se mi zdálo něco o škole...to už si nepamatuji....pak se mi ale zdálo,že žiju v seriálu Charmed!Zajímavý co?A ještě k tomu přibližně vím v kterém dílu seriálu sem byla a co sem tam dělala!Byly to o tom,že Prue hledal nějaký chlap aby ji zabilmno chlap to asy nebyl a já sem byla její kamarádka.Měli jsme si sjednat kámošskou schůzku a ona na ni nepřišla...to mi bylo divný.Tak sem si sedla na svého friského koně a běžela k domu sester.Otevřela mi Phibi a ptala se mě něco v tom smyslu jako "My si myslely,že je s tebou,ale domů nedorazila."Tak si oni sedly do auta,já na koně...a vydali jsme se ji hledat.....když Piper zavřela dveře od auta,Phibi měla vydění,že je Prue v nějakém skladu svázaná,v jakýmsi zajímavým černým sexy oblečku,u krku má nůžmno spíš jakýsik dráb a ten démon či člověk na ni mluví a nožem ji hladí po krku.Rychle sme se vybraly do skladu,Prue tam opravdu byla,Piper s Phibi zahlaly pozornost a já odvázala Prue....on mě však uviděl a odvrhl 2metry dozadu!To už však ho sestry s nějakou lahvinkou zničili.Já zůstala ležet,ke mně přiběhla Prue a říkala mi,že to zvládnu,že mi děkuje a že nebýt mně...bylo by asy pozdě!Pak mě objala a sen skončil!!!!!!!!!!!Mno to by nasralo že?
Ach jak to byl náááádhernýýýý sen!!!!!!!!!!!

27.3. aneb OTVÍRÁM

27. března 2009 v 16:19 | Pruedance
Tak a je to tady!Konečně je tento blog plně otevřen!Od rána sem tady dělala desing,přidávala informace a teď už to tu pojede.
Tak Vás tady zdravím a doufám,že zde budete chodit,blog se bude líbit a budou zde přibívat radostné komentáře....připomínám,že urážky si můžete jak se říká "nechat za dveřmi".
To jest pro dnešek vše

Vaše Pruedance

O seriálu rozcestník

27. března 2009 v 11:35

Zde naleznete vše o seriálu ajiných herečkách a hercích...i ty které nemám rádaO seriálu Čarodějky

27. března 2009 v 11:28 O seriálu Čarodějky
Ve zkratce o seriálu...


Phoebe (Alyssa Milano) prišla v New Yorku o práci a tak se vrací do San Francisca, aby bydlela se svými sestrami. Její starší sestra Piper (Holly Marie Combs) ji přivítá s nadšením, ale nejstarší z nich Prue (Shannen Doherty) ne. Obviňuje Phoebe z toho, že kvůli ní sa jí rozpadl vztah. Ještě v ten samý večer si Phoebe a Piper hrají se starou spiritualistickou tabulkou a najednou její ručička začne ukazovat sama od sebe písmena, z ktorých vznikne slovo podkroví. Phoebe se tam vydá a najde tam starou, rodinnou knihu kouzel. Přecte z ní zaklínadlo a to obnoví moc všech sester, ktoré jejich babička uspala když byli ještě malé. Na druhý den sestry zjistí, že každá z nich má jinou schopnost. Prue má telekinetické schopnosti, Piper umí zmrazovat čas, Phoebe míva predtuchy budoucnosti. Brzy sa ukáže že není vše takouvé jednoduché jako to na první pohled vypadá.


Informace o Shannen

27. března 2009 v 11:14 | Phoebe(Ája) |  O SHANNEN

Životopis

Shannen Doherty se narodila 12.dubna roku 1971 ve státě Tennessee.Její otec Tom Doherty pracoval v bance a její matce,Rose Doherty patřil kosmetický salón.Od malička Shannen toužila po tom,aby se z ní stala herečka.Její přání bylo vyslyšelo a tak si ve svých deseti letech zahrála ve filmi Father Murphy.Byla skvělá studentka, ale byla také samotářka.Dostala dalších pár nabídek, ale po dotočení filmu Our House se nabídky jen hrnuly.Ale, kdo by jí neznal jako Brendu Walshovou v seriálu Beverly Hills 90210.Seznámila se s A Aaronem Spellingem, který jí do této role umístil.Kvůli jejím problémům, které vynikaly i na zkouškách,Shanny po čtvrté sérii odešla a uzavřela sňatek s Ashley Hamiltonem.Došlo jim, že se k sobě nehodí a po pěti měsících se rozvedli.Přátelství se Spellingem trvalo nadále a Aaron jí obsadil do další skvělé role a to do role Prue Halliwellové v seriálu Čarodějky.Zkusila si pár dílů i jako režisérka.Ani u čarodějek moc dlouho nevydržela a po třech sérií byla také fuč.Říká se, že i kvůli neshodám s Alyssou Milano.Po té natočila spoustu filmů jako Another Day.Její první vztah ji neodradil a tak se 24.ledna 2002 vzala Richarda Solomona.Richard nebyl moc dobrá volba a svůj vztah ukončil po devíti měsících.Na filmová plátna se opět vrátila od roku 2005.Její vlastní pořas s názvem Breaking Up With Shannen Doherty pomáhá párům, aby se k sobě vrátili nebo naopak,aby jim pomohla jejich vztah ukončit.

MY-rozcestník

27. března 2009 v 10:54 | Phoebe(Ája) |  MY

Zde naleznete vše co se nás týká...od našich názorů,článků,fotek a jiné...BLOG-Rozcestník

27. března 2009 v 10:47 | Pruedance |  BLOG
Tento blog je věnovaný převážně herečce Shannen Doherty alias Prue Halliwelové ze seriálu Čarodějky.

Komu se z vás nich nelíbí ať sem radči ani nechodí.

Komu se však seriál či postava Prue líbí toho přivítám s otevřenou náručí!!!